Najlepszy prezent na Dzień Dziecka

Najważniejsze święto wszystkich dzieci zbliża się wielkimi krokami. Warto celebrować ten wyjątkowy dzień już od najmłodszych lat pociechy. Nieodłącznym elementem każdej dziecięcej uroczystości są oczywiście prezenty i drobne upominki, które umilą czas i staną się przedmiotem rozrywki na wiele miesięcy. W okresie wiosennym i letnim najlepszym wyborem będą sprzęty, które uatrakcyjnią czas spędzany na świeżym powietrzu i zapewnią zdrową dawkę ruchu. 

Hulajnogi i jeździki – doskonały wstęp do późniejszej jazdy na tradycyjnym rowerze

Wiele ciekawych pojazdów, które przykują uwagę już rocznego malca znaleźć można w sklepach internetowych. Od kilku sezonów niewątpliwym hitem jest Scootandride Highwaykick 2w1. Ciekawa forma, niewielka waga oraz doskonała stabilność, sprawiają że maluch, który już stabilnie siedzi i chodzi bez problemu poradzi sobie z jazdą i utrzymaniem równowagi. Jeździk można w kilka chwil przekształcić w poręczną hulajnogę dla starszego dziecka. Zabawkę mogą użytkować dzieci już od 12 miesiąca życia. 

Regularna jazda na hulajnodze przyniesie dziecku same korzyści, między innymi:

– pozytywnie płynie na koordynację i zmysł równowagi,

– zachęci do aktywności na świeżym powietrzu,

– zapobiegnie nadwadze i otyłości.

Jeździk cechuje doskonała jakość wykonania, estetyka, nowoczesny wygląd oraz wytrzymałość. Wśród wielu różnych odcieni znaleźć można unikalne modele z kolekcji limitowanej. Siedzisko oraz kierownica posiadają regulację, która pozwala na dostosowanie sprzętu do wzrostu malca. 

Warto pomyśleć o bezpieczeństwie dziecka w czasie jazdy

Oczywiście kupując hulajnogę nie można zapominać o dość istotnym elemencie jak dobrze dopasowany kask. Odpowiednio wyregulowany skutecznie chroni głowę dziecka w trakcie upadku i zapobiega powstawaniu otarć oraz poważniejszych urazów. Najlepszym wyborem będzie kask pochodzący od tego samego producenta. Wśród akcesoriów znaleźć można również niewielkie plecaczki, w które malec może zapakować wszelkie drobiazgi na czas podróży. 

About the Author

You may also like these